
Лещата верстатні хрестові 125 мм Falon-Tech FT1030 :BRASIL:
2 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT1030
+380 (67) 803-42-63
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тиски верстатні хрестові Falon-Tech FT1030 (125 мм) — універсальні верстатні тиски, що застосовуються на свердлильних, фрезерних та шліфувальних верстатах. Призначені для надійного затискання заготовок та їх точного позиціонування у двох взаємно перпендикулярних осях завдяки поздовжньо-поперечному супорту.
Конструкція складається з двох паралельних губок: одна є нерухомою (виконана разом із корпусом), інша притискається до деталі за допомогою гвинта. Знімні шліфовані накладки на губках спрощують обслуговування та підвищують ефективність роботи. Для надійної фіксації на робочому столі в основі передбачені монтажні отвори.
Особливості:
- Точне та надійне затискання заготовок
- Робота у двох осях завдяки поздовжньо-поперечному супорту
- Знімні шліфовані накладки на губках
- Міцна конструкція з високоякісного чавуну з додаванням вуглецю
- Можливість жорсткого кріплення на столі верстата
Характеристики:
- Ширина губок: 125 мм
- Висота губок: 37 мм
- Максимальне розкриття: 125 мм
- Довжина основи: 260 мм
- Ширина основи: 155 мм
- Висота тисків: 140 мм
- Міжосьова відстань між кріпленнями: 130 мм
- Матеріал: високоміцний чавун із додаванням вуглецю
- Вага: 10,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falon-Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Висота губок | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне розкриття лещат | 125 мм |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴




