Передні гальма для Model 3 та 5. Гальмівна система, призначена для уповільнення руху та зупинки техніки. Забезпечує передачу гальмівного зусилля на передні колеса. Конструкція розрахована на робочі навантаження під час експлуатації. Підходить для заміни штатних гальм і проведення технічного обслуговування сумісних моделей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Висота | 0.07 мм |
| Тип | Барабанні |
| Довжина | 0.165 мм |
| Ширина | 0.07 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 16*5см |
| Діаметр під втулку | 19 мм |
| Сумісно з | Dozer Model 3 та 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140,87 ₴




