
Мережевий зарядний пристрій WUW-C193 PD20W Charger USB C + USB C white :BRASIL:
174,09 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6972573336616
Зарядний пристрій WUW-C193 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 20 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІ
Зарядний пристрій WUW-C193 з потужністю 20 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
БЕЗПЕЧНИЙ І НАДІЙНИЙ
WUW-C193 — безпечніший зарядний пристрій для ваших пристроїв. Він має безліч вбудованих засобів захисту, які забезпечують безпечне заряджання ваших пристроїв незалежно від ситуації. Захист від перенапруги, перегріву, захист від короткого замикання та галузеві сертифікати безпеки гарантують безпеку завдяки надійній конструкції.
МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Цей адаптер живлення підтримує зарядку з кількома напругами при виході 5, 9, 12, макс. 20 Вт, забезпечуючи універсальну сумісність з більшістю телефонів та планшетів – iPad Pro/iPad Air/iPad mini, Galaxy Note 8/9. /10, підходить для iPhone14/13/13 mini/13 Pro/13 Pro Max і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C193 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 174,09 ₴

