Смартгодинник Fendior Z03 Pro IP65 — стильний і функціональний аксесуар. Модель оснащена великим 2-дюймовим дисплеєм, тому користуватися годинником дуже зручно.
Аксесуар має акумулятор ємністю 200 мАг. Він може працювати без підзарядки впродовж 3–5 днів. Захист за стандартом IP65 забезпечує вологостійкість пристрою. Можна не знімати годинник із зап’ястя, коли миєте руки.
Функція моніторингу сну, мультиспортивний режим — усе це допомагає слідкувати за здоров’ям. А функція Bluetooth-дзвінків дозволяє відповідати на вхідні дзвінки, коли незручно користуватися смартфоном.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Час роботи | 3 – 5 днів |
| Застосунок | Hryfine |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637,63 ₴






