Цей 10-дюймовий K13 Streaming Key Light від Ulanzi — це світлодіодний ліхтар, який можна використовувати для прямих трансляцій, створення стилю краси, відеозаписів, фотосесій або навіть як лампу для читання. Світло має діапазон колірної температури від 2700 до 5800K, високий CRI 90 і регулюється від 20 до 100%. У комплект входить подовжувач із регульованою висотою від 31,4 до 47,2" для оптимального розміщення. Також в комплект входить кулькова головка, що обертається на 360°, для гнучкого позиціонування та С-подібний затискач для надійного кріплення до краю столу чи подібної поверхні.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ІНТЕРФЕЙС
K13 оснащено кнопками, що натискаються одним дотиком, для зручного керування під час регулювання освітлення. Його інтерфейс 1/4"-20 ідеально підходить для універсального монтажу з іншими пристроями та аксесуарами. Лампа живиться від вбудованої літій-іонної батареї ємністю 7200 мАг, яка працює до 150 хвилин. Її можна заряджати через зарядний порт USB типу C і кабель в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 90+ |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр | 10" мм |
| Ємність батареї | 7200 mAh |
| Мoдель | Vijim 10inch streaming key light |
| Потужність зарядки | 5 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура кольору | 2700 - 5800K |
| Тип лампи | Кільцеве світло |
| Колір | 7073 |
| Час заряджання | До 5 років |
- Ціна: 2 891,03 ₴










