
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Superme Digital Display PPS Dual Quick Charger Car Charger Black :BRASIL:
1 251,26 ₴
- Немає в наявності
- Код: TZCCZX-01
Baseus Qualcomm Quick Charge 5 160W Set Gray ─ автомобільний зарядний пристрій з 2 портами Type-C, одним портом USB-A і кабелем Type-C/Type-C потужністю 100W.
Ця модель зарядного пристрою універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а дизайн оформлений у футуристичному стилі.
Заряджайте паралельно смартфон та ноутбук в автомобілі. Пристрій оснащений портами USB та 2 x Type-C, підтримує швидку зарядку, а сумарна потужність на 3 порти становить 160Вт.
У зарядний пристрій вбудована 6-рівнева система безпеки, яка захищає гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки.
Можна залишити телефон заряджатися і не турбуватися про його безпеку. Зарядний пристрій автоматично зупинить процес заряджання, коли мобільний телефон буде повністю заряджений.
Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію та пластику. Міцність цих матеріалів допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість пристрою. Кабель має міцне обплетення, завдяки якому термін його служби буде довгим і безпечним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний струм | 4,5 A |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Superme Digital Display PPS |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 251,26 ₴




