
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro Car Charger (Dual USB 4.8A ) Black :BRASIL:
181,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CCALLP-01
+380 (67) 803-42-63
Baseus Grain Pro Car Charger (Dual USB 4.8A ) Black ─ це автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами, що дозволяє заряджати два девайси одночасно.
Пристрій забезпечує швидкий і стабільний заряд. В ньому передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 4.8 А.
Міцний корпус Baseus Grain Pro Car Charger дозволяє зберігати пристрій в ідеальному стані протягом тривалого часу. Компактні розміри, захист від перегріву і інших проблем з електрикою також передбачений.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Не заявлено сиропником |
| Вага | 36 г |
| Вихід | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вихідна потужність | Не заявлено сиропником |
| Вихідний струм | 4,8 A |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Grain Pro Car Charger (Dual USB 4.8A ) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,12 ₴



