Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire — багатофункціональний пауербанк на 20 000 mAh із вбудованими USB-C, Micro та Lightning кабелями, а також вбудованою сонячною панеллю, що робить його по-справжньому незамінним джерелом живлення. Підходить для мандрівок, походів, кемпінгу, ділових поїздок.
Сонячний блок живлення забезпечує підзарядку батареї від сонця. Ідеально підходить як вуличне джерело аварійного живлення.
Пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire обладнаний наступними портами:
- вхід Micro-USB: 5V/2A;
- вхід TYPE-C: 5V/2A;
- вбудований кабель USB-A: 5V/2,1A;
- вихід USB-A: 5V/2,1A;
- кабель Micro: 5V/2,1A;
- кабель Type-C: 5V/2,1A;
- кабель Lightning: 5V/2,1A.
Power bank має також вбудований ліхтарик. Пристрій призначений для кемпінгу, походів, риболовлі та інших заходів на природі.
Можливість зарядки від сонця за відсутності розетки робить пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire справді незамінним джерелом живлення у складних умовах використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mibrand |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB-C; USB |
| Вихідні інтерфейси | Lightning / Micro-USB / USB-C / USB |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Type-C/Micro/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал | ABS + вогнетривкий матеріал + PC |
| Модель Power bank | EXTREME solar 4 wire |
| Потужність | 1.2 W (5.5 V / 220 mA) |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Сонячна батарея, ліхтарик, вбудовані кабелі |
| Розміри | 152.6 × 78.5 × 28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
| Тип акумулятора | Polymer |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 1 057 ₴









