Зовнішній акумулятор Hoco J129A Nature Black виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечує високу стійкість до зношування. Його компактний розмір дає змогу легко носити його в кишені або сумці, що робить його ідеальним супутником для подорожей, ділових поїздок або повсякденного використання. Приємна текстура поверхні додає додатковий комфорт під час використання.
Цей акумулятор має ємність 20000 мАг, що дає змогу заряджати смартфони, планшети та інші ґаджети кілька разів без підзаряджання самого акумулятора. Hoco J129A може швидко відновити енергію ваших пристроїв, заощаджуючи ваш час і підвищуючи зручність використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 426 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | J129A |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | З ліхтарем |
| Розміри | 150 × 70 × 28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Паковання | Картонна |
| Функції зарядки | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586,21 ₴





