Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 45W Turbo Charging USB-A є маленьким і легким, тому його можна взяти з собою перед виходом з дому, щоб мати можливість підзарядитися в будь-якому місці. Завдяки звуженому форм-фактору пристрій легко підключити до блоку розеток з обмеженим міжрозеточним простором. Підтримка швидкого заряджання з потужністю до 45 Вт допоможе витрачати менше часу на підзарядку. Універсальний інтерфейс підключення робить його сумісним із широким колом аксесуарів.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Забудьте про довгі очікування біля розетки. Мережевий адаптер Xiaomi з потужністю до 45 Вт та підтримкою технології Turbo Charging заряджає будь-які сумісні мобільні девайси на супер-швидкості. Використовуйте для підключення інтерфейс USB-A, і заряджай смартфони, планшети, носиму техніку, блютуз-колонки і багато іншого.
УНІВЕРСАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Надійність, компактність і термостійкість в одному пристрої — це зарядний пристрій Xiaomi. Завдяки своїм невеликим розмірам, він легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Корпус із якісного пластику має високу термостійкість, це дає можливість пристрою працювати у широкому діапазоні температур без ризику перегріву. Вузький дизайн полегшує підключення до розетки, що дозволяє без проблем заряджати гаджети в будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.1 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Turbo |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 649,62 ₴







