ACEFAST A118 PD30W mini GaN USB-C fast charger — компактний зарядний пристрій.
ACEFAST A118 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 30 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.9 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A118 |
| Матеріал | PC |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 307,96 ₴










