Мережевий зарядний пристрій швидкий HOCO C108A Leader PD35W dual port(2C) charger set(C to iP) White — сумісний з усіма iPhone в яких є функція швидкої зарядки.
ДО 3 РАЗІВ ШВИДШЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Всі Apple iPhone 8-ої серії і пізніших моделей підтримують PD для швидкого заряджання, що прискорює час заряджання в 3 рази в порівнянні з зарядними пристроями попередніх версій зарядок - 5V/1A.
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ШВИДКУ ЗАРЯДКУ PD ДЛЯ APPLE
Зарядний пристрій HOCO C108A Leader PD35W підтримує 3A 35 W та забезпечує швидку зарядку PD для Apple. Для пристроїв Apple та Android є підтримка PD 3,0, QC 3,0, Apple2.4, BC, 1,2 та інші протоколи швидкої зарядки.
ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН
Глянцева поверхня корпусу в поєднанні з його округленими гранями забезпечить приємні тактильні відчуття і зробить повсякденну експлуатацію адаптера максимально комфортною. На його нижньому торці розташована мережева вилка стандарту EU, а на верхньому — пара роз'ємів Type-C. Потужність на виході кожного з роз'ємів може досягати 35 Вт, під час одночасного заряджання 2 гаджетів максимальна потужність на їхньому виході буде обмежена 17.5Вт. Пристрій комплектується кабелем Type-C — Lightning довжиною 1м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 68 г |
| Вихід | 1.75 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 35 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Довжина кабелю | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C108A Leader |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 361,66 ₴







