Зарядний пристрій Borofone BA67A ─ надійний зарядний пристрій для ваших гаджетів. Підтримує функцію швидкого заряджання. Підключається до електромережі через стандартні розетки. Пристрій ідентифікує пристрій, що заряджається, і автоматично регулює вихідну потужність. Деталі корпусу виконані із пластику високої якості, що робить пристрої практичним та зручним у повсякденній експлуатації.
Особливості:
• Функція швидкого заряджання.
• Смарт-ідентифікація.
• Оснащений стандартним USB та USB-C портами.
• Сучасний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Мoдель | BA67A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,12 ₴





