
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N22 Jetta PD25W charger set(Type-C to Type-C)(EU) White :BRASIL:
337,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474760081
Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger set(Type-C to Type-C)(EU) White — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів.
Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню полікарбонату, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею.
Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами PPS, QC 3.0/2.0, AFC та PD з максимальною потужністю на виході 25W. В комплект входить кабель Type-C — Type-C довжиною 1 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Довжина кабелю | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | N22 Jetta |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 337,67 ₴







