Твердотільний накопичувач SSD OCPC XTG-200 зробить вашу систему більш чуйною. Завдяки швидкості читання 500 МБ/с комп’ютер швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу. А 128 гігабайтів вистачить для зберігання необхідних файлів.
SSD OCPC XTG-200 працює швидше, тихіше і менше нагрівається, ніж інші жорсткі диски з застарілими технологіями . Окрім цього, завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі довговічніші й надійніші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OCPC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір SSD | Gunmetal |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 500 |
| Модель SSD | XTG-200 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743,33 ₴




