Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS350 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 560 / 540Мб / с.
Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
AS350 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
Переваги:
- Швидкість читання до 560 МБ/с
- Швидкість запису до 540 МБ/с
- Підтримка SMART/NCQ/ECC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498,08 ₴

