AS340X об'ємом 960 ГБ — новий твердотільний накопичувач Apacer. SSD має інтерфейс SATA III, що забезпечує швидкість передачі 6 Гб / с і дозволяє досягти швидкості читання / запису до 550/510 МБ / с
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДА
Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі SSD Apacer AS340X зможуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
SSD Apacer AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 520 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340X |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 885,18 ₴





