
Екошопер BookOpt BK4081 Володимир Івасюк Я піду в далекі гори, чорний :BRASIL:
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: BK4081
+380 (67) 803-42-63
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екошопер зі 100% бавовни високої якості (саржа) чорного кольору.
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.

Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг.

Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.

Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 35 х 41 см
- Тканина: бавовна (саржа).
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бавовна |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 г |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Висота | 410 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна Реєстрації | Україна |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Підкладка | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Візерунки та принти | Інше |
| Ширина | 350 мм |
| Ергономічні ручки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴








