
Дитяча швейна машинка з функцією світла, звуку та аксесуарами ZDZ.7801-15, рожева :BRASIL:
1 019 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZDZ.7801-15
+380 (67) 803-42-63
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ramiz |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 20 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 33 х 20 х 10 см |
| Довжина, см | 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | іграшки |
| Ширина, см | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019 ₴






